فرپان در یک نگاه - نصب و آموزش آسانسور

شماره های تماس فروشگاه تلفن ثابت : ۴۴۸۱۲۹۳۱/۴۴۸۱۲۰۷۴ شماره تلفن همراه : ۰۹۱۲۷۱۶۰۶۸۷

ضرب المثل معروف ایرانی می گوید( کار را می باید به کاردان سپرد) و این واقعیت ملموس در شرکت فرپان نهادینه شده و به یک منشور تلاش و کوشش شبانه روزی تبدیل شده است. کار وقتی در دستان کاردان می افتد یعنی شمشیری است که در غلاف خود جای می گیرد و ذره ای احساس بیگانگی به آن ندارد و آن هنگام که بدست غیرکاردان میرسد سختی ها و مشکلات عدیده ای ظهور و بروز می کند که آثار زیانبار آن را بارها و بارها بعینه دیده و تجربه کرده ایم لذا شرکت فرپان بهآن پدیده و آثار با مهندسین و کارشناسان مجربی به پا خواسته اند تا کار و آنهم کار حساس فنی و مهندسی آسانسور فقط و فقط در دستان کاردانان و صاحب نظرنان و مهندسینی مجرب و کارآزموده قرار گیرد تا در اجرای هر پروژه ای از ابتدا تا اجرای کامل آن سیستماتیک و اصولی انجام پذیرد.

شرکت فرپان از بدو تولد همواره از مدرن ترین تجهیزات روز نیز جهت ارائه خدمات آسانسور بهره برده است و اجرای کلیه پروژه ها این شرکت جزو آخرین و پیشرفته ترین تکنولوژی دنیاست. با این اوصاف این شرکت در تبادل اجرای هر یک از پروژه های خود متعهد به تعمیر-تامین قطعات اورجینال و حفظ و نگهداری پس از راه اندازی بوده و همواره به آن نیز پایبند خواهد بود.

شرکت فرپان در جوار کلیه خدمات اجرائی با استقرار سیستم آموشی دقیق و پیشرفته و با استفاده از تجهیزات نوین آموزشی نسبت به آموزش کارآموزان و علاقمندان این حرفه ی مدرن اقدام و کارآموزانی را در این راستا آموزش داده است که به تعبیر برخی ناظران و مهندسین فعال در صنعت آسانسور ، این مجموعه جزو برترین های این حرفه در سطح پایتخت محسوب می گردد.