خدمات سایت - نصب و آموزش آسانسور

شماره های تماس فروشگاه تلفن ثابت : ۴۴۸۱۲۹۳۱/۴۴۸۱۲۰۷۴ شماره تلفن همراه : ۰۹۱۲۷۱۶۰۶۸۷

 خدمات اینترنتی وب سایت فرپان در نصب آسانسور

خدمات وب سایت اینترنتی شرکت فرپان (Farpan Co. web services) در چهار مقوله ذیل خلاصه و طبقه بندی می شود:

  • توضیحات و مطالب عملی و آموزشی و معرفی تکنولوژی روز
  • ارائه یک کاتالوگ جامع آنلاین در توضیح و معرفی کلیه قطعات و همچنین انتخاب انواع آسانسور
  • معرفی شرکت و انواع خدمات ارائه شده توسط تیم فنی شرکت
  • اختصاص یک صفحه کاربری ویژه به مشتریان شرکت فرپان جهت ارائه اطلاعات و دسترسی نامحدود کاربران به اطلاعات مورد نیاز در هر لحظه و تحت هر گونه شرایط

فرآیند انتخاب و خرید و نصب آسانسور به عنوان کالا و سیستمی بسیار تخصصی، همواره دردسر ها و پیچیدگیهای فراوانی در صنعت ساختمان داشته و کارفرما یا خریدار با توجه به هزینه های بالای خرید و نصب آسانسور حساسیتهای فوق العاده ای برای این کالا قائل است. با افزایش اهمیت نقش آسانسور در ساختمانهای امروزی و مدرن حتی در ساختمانهایی با تعداد طبقات اندک و افزایش عرضه برندهای مختلف و سازندگان گوناگون ، انتخاب درست و دقیق این کالا روزبروز پر اهمیت تر و سخت تر می گردد. کالایی که مهمترین نقش را در حمل و نقل عمودی و دسترسی به تمام نقاط یک ساختمان ایفا می کند و نبود آن باعث عدم آسایش ساکنان و افزایش سختی های تردد در یک ساختمان می گردد.

وب سایت اینترنتی گروه فرپان یکی از بزرگترین مرجع های تخصصی بررسی کالا و قطعات آسانسور در ایران است که با تحت پوشش قراردادن تمامی قطعات در برندهای معتبر عرضه شده ، آنها را بطور دقیق بررسی و ضمن معرفی معایب و مزایای آن ، مشتری را کاملا با آن آشنا می نماید.

یکی از برترین و عمده ترین خدمات وب سایت این مجموعه ارائه مشخصه های فنی قطعات دارای گواهینامه استاندارد ، جهت شفاف سازی و تسهیل فرآیند انتخاب و خرید مشتریان است. انتخاب دقیق و بجای هزاران کاربر وب سایت این مجموعه از میان هزاران قطعه مورد نیاز برای ساخت یک دستگاه آسانسور برای گروه فرپان حائز اهمیت فراوان بوده و این شرکت از تمامی امکانات خود جهت افزایش کیفیت خرید مشتریان بهره می برد. بنابراین ذکر این نکته که گروه فنی مهندسی فرپان در طول فعالیت خود بیشترین ارزش برای مشتریان چه در هنگام انتخاب چه در زمان خرید و چه در زمان خدمات پس از فروش خلق کرده است ، ضروری می باشد.

یکی دیگر از خدمات پر افتخار این وب سایت ارائه کاتالوگ آن لاین از مجموعه قطعات و تزیینات کابین و شستی احضار طبقات و کابین می باشد. انتخاب و هماهنگ سازی تزیینات ظاهری یک آسانسور متناسب با نیازها و ظواهر ساختمان صرفا بر عهده مشتریان بوده و این امر با افزایش تنوع عکس ها به ویژه انواع استیل ها با تزیینات متنوع در این وب سایت متناسب با نیاز مشتریان گرد آوری شده است.

محبوب ترین و پرکاربردی ترین بخش وب سایت گروه فرپان ، سیستم جامع حساب کاربری اعضای ویژه می باشد. تمامی اعضای کارفرمایان و مشتریان شرکت فرپان به واسطه خرید از این مجموعه دارای حساب کاربری ویژه خواهند شد که علاوه بر فعال سازی قسمت های محدود شده برای کاربران عادی ، اطلاعات مورد نیاز و تعاملهای انجام شده میان طرفین در این حساب قرار خواهد گرفت. از جمله ، متن قرارداد فی مابین ، صورت جلسات منعقد شده ، نقشه های چاهک آسانسور ، مشخصات فنی آسانسور ، فاکتور ها ، مبالغ پرداخت شده و سایر اقدامات عملی در پروسه فروش و نصب آسانسور از موارد موجود در حساب کاربری اعضا خواهد بود.

هدف از ارائه خدمات فوق، تولید محتوی تخصصی برپایه دانش و فناوری روز، افزایش کیفیت خرید و  ارتقاء سطح آگاهی مشتری با استانداردهایی فراتر از گذشته می باشد. از این رو ، ارائه طیف گسترده از معتبرترین برندهای مطرح در صنعت آسانسور و همکاری تنگاتنگ با سایر واردکنندگان و سازندگان قطعات، همچنین بکارگیری افراد متخصص و کارآزموده در بخشهای مختلف از اساسی ترین راهبردهای گروه فرپان در ارائه خدمات تخصصی آسانسور می باشد.

مرکز واحد پشتیبانی مجزاء به منظور ارائه خدمات بهتر به کارفرمایان و مشتریان در تهران و سایر شهرستانها، در بخش خرید ،نصب ،سرویس و نگهداری، امکان استفاده از این خدمات را از طریق وب سایت گروه فرپان پدید آورده است.لازم به ذکر است گروه فنی مهندسی فرپان در هیچ نقطه ای از ایران بغیر از واحد مرکزی مستقر در استان تهران فاقد شعب نمایندگی و خدمات پس از فروش است. بنابراین کلیه خدمات در سراسر کشور صرفا در این مرکز ارائه می گردد.

 خدمات پس از فروش آسانسور